IP TV

ip-tv-serverIPTV HİZMETLERİMİZ

IP TV server çözüm ortağımız ile dilediğiniz mekan ya da yerde IPTV hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Kullanıcıların taleplerine uygun olarak farklı kapsamlara sahip IPTV paketlerini sizlere güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Kendi zevk ve tercihlerinize göre kanal listeleri oluşturabileceğiniz, kesintisiz ve güvenle kullanabileceğiniz IPTV hizmetlerimize bu paketlerden birini satın alarak kullanabilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin zevklerine hitap edecek şekilde spor, belgesel, haber ve adult gibi yetişkin içeriklere sahip binlerce kanalı sizlere sunmaktadır. Ayrıca film ve dizi arşivleri ile en yeni filmleri de sunduğu hizmetle sizlere ulaştırmaktadır. Aboneliğinizin başladığı ilk günden itibaren yayınları kesintisiz ve teknik sorunlar olmadan rahatlıkla izleyebilir, kaliteli IPTV hizmetimizle televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca yaşayacağınız tüm teknik sorunlarda 7/24 sizlere hizmet vermek adına oluşturduğumuz teknik destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

DENEME PAKETİMİZ

Firma olarak sunduğumuz hizmete güveninizi sağlamak adına sizlere deneme paketleri sunmaktayız. Deneme paketimiz kapsamında test yayınları ile aboneliğinizi başlatmadan önce IPTV hizmetimiz hakkında aklınızda oluşabilecek tüm sorulara cevap vermiş oluyoruz.

Beğenmemeniz veya bir sorun yaşamanız durumunda iade garantisi de sunuyoruz. Firmamızın işlemlerindeki garanti anlayışının bir sonucu olarak bunu bir kanıt olarak değerlendirebilirsiniz.

IPTV PAKETLERİMİZ

Paketlerimiz içeriği aynı kalmak şartıyla uzun süreli kullanımlarda daha ekonomik fiyatlarla hizmet sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde aylık kullanımdan başlayarak 10 yıllık kullanıma kadar var olan süre seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 7/24 kesintisiz şekilde hizmet vermeyi kendimize prensip edindiğimizden dolayı bir çok dilde size yardımcı olacak teknik danışmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için de uzman kadromuzla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

FARKIMIZ

Diğer firmalardan farklı olarak garantili hizmet anlayışı ile sizlere hizmet sunuyoruz. İade garantimizin bulunması da bu temel prensibimizin bir parçası olmaktadır. Ayrıca donma, kesinti veya altyapı kaynaklı sorunlara yer vermden IPTV hizmeti sunma amacımıza uygun şekilde hareket ederiz. Teknik destek ekibimiz başta olmak üzere tüm personelimiz alanında tecrübeli ve yeterli donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede tüm personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Çözüm ortağımız olan IPTV hizmeti kapsamında altyapısı kendimize ait bir hizmet sunmaktadır. Bu yüzden altyapı kaynaklı tüm problemlerde anında müdahaleler ile uzun süreli problemleri minimum seviyeye indirmektedir. Ayrıca yaşanacak problemlerde aracı olmadığı için üçüncül kişilerle iletişime geçmek zorunda kalmaz ve yaşanan sorunu en kısa sürede çözmüş olacaksınız. 7/24 canlı destek hattıyla sizlere başta teknik problemler olmak üzere birçok sorununuzda destek veren ekibimiz ile ulaşılabilir bir hizmet sunmayı temel amacımız görmekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne hem yurt içi hem de yurtdışında geniş müşteri kitlelerine sahip olmamızı bu temel prensiplerimize borçluyuz.