Tamir Atölyesi

tamir

Tamir konusunda uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Tamir Atölyesi adı verdiğimiz servisimizde günümüz bütün marka ve model Lcd, Led, Plazma Televizyonların tamir bakım ve montaj işlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

Tamir Atölyesi olarak arızalı cihazlarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve tamir işlemleri bittikten sonra tekrar adresinize garantili olarak teslim ediyoruz.Bu doğrultudaki hizmetlerimiz Emirdağ ve yöresine hizmet vermekte olup her türlü televizyon arızalarında servisimizden bu konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.


Nasıl Çalışıyoruz?

Bizde asla bir cihaz için bu cihazın onarımı tamiratı mümkün değil denmez, mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Size dönüşü uzun zaman alacaksa geçici de olsa bir ürün bırakılıp memnuniyetiniz sağlanır. Servisimiz tarafından tamiratı gerçekleştirilen televizyonlarınız en az 2-4 saat arası çalıştırılıp test edildikten sonra size gönderilir.

Elektronik Onarımın Acelesi Olmaz!

Müşterimiz cihazın arızası ile ilgili mutlaka tarafımızca bilgilendirilir, daha sonra oluşabilecek arızalar hakkında da bilgilendirilir ve gerekiyorsa bunun için de müdahalede bulunulur ve tamiratı gerçekleştirilir. Donanımın içinden çıkan eski bozuk elektronik parçalar müşterilerimiz istediği taktirde kendilerine verilir, ya da fabrika iadeli bir parça ise kendilerine gösterilip merkeze iadesi daha sonra gerçekleştirilir.

Teknisyenlerimiz cihazın onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili belge düzenleyip onarımı yapılan arızalı cihaz sahibine verir.(tarafımızca onarımı gerçekleştirilmişse 1 yıl garanti verilir özel durumlarda bu süre iki yıla kadar çıkarılabilmektedir) Garanti belgesinin bir kopyası arşivimizde bekletilmektedir.

Cihaz arızası ev ya da işyerinizin elektriksel probleminden kaynaklanmış ise cihaz tekrar aynı yerde çalıştırılmadan önce yerin elektriksel ölçümlerinin kontrolü teknik servis personelimiz tarafından ciddiyetle gerçekleştirilir.

Tüm elektronik tamiratlar için bizimle iletişime geçin...